Kodėl sportbačiai tapo tokie populiarūs?

kedai pigiauNe kartą esu pagalvojusi, kodėl ir kaip sportinė avalynė tapo tokia populiari. Dažnai mada ateina ir išeina, bet ši tęsiasi jau labai ilgai. Kuo toliau tuo labiau keičiasi mados tarp pačių sportbačių, bet iš mados jų niekas nesugeba išstumti.

Niekam ne paslaptis, kad tai labai patogi avalynė. Na taip, tikriausiai dėl to ji ir vadinama sporto avalyne. Bet kodėl dabar kiekvienas iš mūsų turime bent vieną porą, kurią nešiojame ne sporto salėje, o darbe ar mieste.

Šiek tiek iš istorijos …

Viskas prasidėjo nuo guminio pado atsiradimo. 1832 metais Wait‘as Webster‘is pirmasis užpatentavo, tokio tipo padą ir tai buvo kertinis avalynės rinkos momentas. Pamačius kaip tai tampa populiaru ir pasklidus šiai žiniai po visą pasaulį pradėjo kurtis įmonės, užsiimančios sportinių batų gamyba. Kadangi batai su guminiu padu skleidžia itin mažą garsą 1917 metais oficialiai sportiniai bateliai pradėti vadinti „sneakers“. Jis kilo iš angliško žodžio „sneak“, kuris reiškia „sėlinti“. Sportbačiai iki šių dienų yra tikriausiai svarbiausia avalynė bet kokiame profesionaliame sporte, o taip pat ir kiekvieno žmogaus gyvenime.

Sunku būtų rasti žmogų, nesvarbu ar jis mūsų tėtis ar mama ar mūsų vaikas, kuris neturėtų sportinių batų. Nesvarbu ar jis intensyviai lanko treniruotes ir sportuoja ar ne, sportbačiai šiais laikais labai populiari avalynė.

Taigi pabandykime atsakyti į klausimą užduotą pradžioje. Kodėl? Dėl patogumo? Dėl mados? Dėl prekinių ženklų kuriamų įvaizdžių? Sakyčiau dėl visų šitų aspektų. Patogumas yra ir bus labai svarbus aspektas, kodėl mes renkamės tokią avalynę. Mada – daro savo kiekviename žingsnyje. Kiekvieną dieną susiduriame su tuo kas gražu, kas madinga, ką pirki, ko ne.

Sportinių batų stilių ir modelių, atrodo daugėja, kiekvieną mėnesį. Manau taip yra dėl to, nes ypač dabar konkurencija tarp sportbačių gamintojų yra tokia didelė, kad jie turi ieškoti vis naujų sprendimų, kad išliktų mėgiami ir perkami.

Pigūs kedai internete

Nei vienam tam, kuris mėgsta ir perka kedus, nėra paslaptis, kad tai brangi ir galima pavadinti prabangi avalynė. Tačiau, jeigu nesate prekinių ženklų žmogus ir jums tai nėra labai svarbu, radau internetinę parduotuvę, kuri mane nustebino. Www.batuskveras.lt turi didelį sportbačių pasirinkimą labai geromis kainomis. Nuo paprastų niekuo neišsiskiriančių iki išskirtinio dizaino sportbačių. Šioje parduotuvėje galima rasti kedų pigiau nei įprastose parduotuvėse. Užsukite, apsipirkite ir išlaikykime šią praktiška mada dar ilgiau.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>