Kokį chalato modelį pasirinkti?

Chalato modelių, spalvų bei audinių yra išties gausus pasirinkimas, tačiau prieš renkantis reikėtų atsakyti, kokia jūsų chalato paskirtis? Galbūt mėgstate po vonios ar dušo šiltai įsisiausti, o gal namuose pakankamai vėsu? Pagal tai reikėtų rinktis ne tik chalato modelį, bet ir audinį, iš kurio jis yra pasiūtas.

Chalatai bet kuriuo atveju yra skirti pridengti kūną, tik skirtumas, kurioje situacijoje tai yra reikalinga. Vieni mėgsta chalatu apsisiausti išėję iš vonios, pirties ar tiesiog vakare prie židinio. O kitiems tai tik papildomas kūno dangalas ant naktinukų ir pan. Priklausomai nuo to, galima rinktis storesnį, šiltesnį ar kaip tik plonesnį, ilgą, vidutinio ilgio ar visai trumpą, ilgomis, trumpomis ar ¾ rankovėmis.

Bet kuriuo atveju reikėtų rinktis kuo natūralesnės sudėties – medvilninį, šilko ar kitokio audinio chalatą. Jeigu chalatas skirtas tik pridengti kūną, galite rinktis norimo ilgio šilkinį chalatą, derantį su jūsų naktinukais. Paprastai visi chalatai turi to paties audinio dirželį, kuriuo galima patogiai apjuosti savo liemenį. Galima rinktis klasikinio stiliaus ar puošnius su nėriniais, įvairių spalvų ir skirtingų ilgių chalatus.

Medvilniniai chalatai yra vieni populiariausių, kurie gali būti skirtingo audimo, storio ir spalvų. Šie chalatai nereikalauja ypatingos priežiūros, yra malonūs kūnui ir laidūs orui. Todėl labai komfortiškai jausitės tiek po vonios, tiek dienos metu. Vadinamojo vaflinio audimo chalatai puikiai sugeria drėgmę, o jų reljefinis paviršius aktyvina kraujotaką.

Tarp moterų itin populiarus kimono tipo chalatas su patogiomis plačiomis rankovėmis. Jie gali būti taip pat juosiami su diržu, segami užtrauktuku arba spaudėmis. Voniai skirtas chalatas gali būti ilgas ar vidutinio ilgio, tuo tarpu baseinui geriau rinktis trumpesnius.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>