Kokį kavos aparatą rinktis biurui?

Kavos aparatas yra prietaisas, be kurio daugelis darbuotojų ir darbdavių neįsivaizduoja dienos. Aromatinio gėrimo privalumų išsamiai aiškinti nereikia, nes dauguma mūsų juos patyrėme savo kailiu. Tačiau ką daryti, jei norime įsigyti kavos aparatą įmonei? Kokius kriterijus turėtų atitikti toks aparatas? Kaina neabejotinai svarbi, tačiau tai neturėtų būti vienintelis aspektas renkantis kavos aparatą. Ne mažiau svarbus bus įmonės darbuotojų skaičius, aparato tipas ar patalpos, kurioje jis bus, išplanavimas.

Nuo ko pradėti renkantis kavos aparatą?

Prieš renkantis konkretų kavos aparatą, būtina išsiaiškinti, kokie yra jūsų kasdieniai kavos poreikiai. Pirmiausia svarbu nustatyti įmonės darbuotojų, kurie naudosis kavos aparatu, skaičių. Nepakankamai efektyvus kavos aparatas greitai suges ir teks jį įsigyti naują. Užtenka paprastos anketos, kurioje kiekvienas darbuotojas nurodo savo kasdien suvartojamą kavos kiekį. Darbuotojai taip pat gali nurodyti savo pageidaujamą kavos skonį. Turėdami konkrečius duomenis, jau galime susiaurinti paieškos sritį.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis kavos aparatą biurui?

Įsigyjant kavos aparatą įmonei svarbiausia yra minėtas kasdienis kavos kiekis, be to, reikia atkreipti dėmesį į tai, ar aparatą lengva naudoti ir prižiūrėti, koks jo greitis, kaip jame pilamas pienas, kokio dydžio vandens talpykla, paties aparato dydis ir jo išvaizda. Kavos aparatas – automatinis, turintis ir vandentiekio jungtį, neabejotinai sutaupys darbuotojams laiko, reikalingo aparatui pripildyti bei kavai pasigaminti. Tai tampa ypač svarbu didelėse įmonėse, kuriose dirba daug darbuotojų. Galima alternatyva – kavos aparatas su dideliu vandens konteineriu. Jei nemažai darbuotojų renkasi pienišką kavą, verta pagalvoti ir apie specialių kavos aparatą. Žinoma, taip pat svarbu būti įmonės patalpose rasti kavos aparatui tinkamą vietą, pageidautina tokią, kuri būtų lengvai pasiekiama visiems darbuotojams ir būtų tinkamo dydžio. Daugiau informacijos apie kavos aparato ofisui pasirinkimą: https://manobustas.net/category/ofisai-biurai/

Geriausias kavos aparatas biure

Biurų poreikiai tokie įvairūs, kad sunku pasakyti, kuris kavos aparatas bus geriausias. Kai kuriems poreikiams patenkinti puikiai tiks net kapsulinis ar filtruojamos kavos aparatas. Tačiau dažniausiai pasirinkimas – automatinis kavos aparatas. Jis siūlo bene aukščiausios kokybės kavą ir didžiausią funkcionalumą. Kava ruošiama tiesiogine prasme vienu ekrano paspaudimu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>