Koks gali būti nagų lakas?

lakasManikiūras- svarbus moters įvaizdžio akcentas, kaip ir, makiažas, šukuosena ar apranga. Rankos dailiai atrodys tik tada kai bus tvarkingai prižiūrėti nagai, o dailūs prižiūrėti nagai – kiekvienos moters svajonė. Nagų lakas gali būti: paprastas lakas, hibridinis lakas ir gelinis lakas. Daugelis klienčių mėgsta dažnai keisti lako spalvą, todėl mieliau renkasi paprastą laką, tinkamai užlakuotas nagų lakas, gali laikyti net iki 10 dienų.

Hibridinis nagų lakas

Hibridinis lakas- paprasto ir gelinio nagų lako mišinys. Norint padaryti manikiūrą naudojant hibridinį nagų laką, šią procedūrą galima atlikti namuose, svarbiausia, kad būtų gerai sutvarkyta nagų plokštelė: nuvalyta, lygi, neriebi, nedrėgna ir pan. Šiam lakui nereikia UV ar LED lempų, jis stingsta natūralioje šviesoje.

Kokios spalvos išsirinkti nagų laką?

Lakas gali būti spalvotas ir bespalvis. Bespalvis lakas daugiausiai skirtas nago apsaugai nuo skilinėjimo ir suteikia blizgesį. Spalvuotu laku daugiausiai lakuojasi moterys, naudojama raudona, rausva spalva, nors dabar tampa populiarios įvairios spalvos, pvz: pastelinės, gelsva, šviesiai žalsva, rožinė, koralinė jūros spalva.

Geliniai nagų lakai

Geliniai nagų lakai garantuoja ilgalaikį ir kokybišką dailių nagų efektą, kuris išlieka iki 30 dienų laiko. Šis specialus lakas, pagamintas gelio pagrindu, išdžiovinamas po ultravioletinių spindulių lempa ir po LED lempa. Gelinis lakavimas- tai galimybė leidžianti keletą savaičių džiaugtis estetiškais ir tvarkingais nagučiais, tai yač svarbu moterims, kurios negali pasigirti tvirtais nagais, tačiau nori turėti šiek tiek ilgesnius nagus. Gelinis lakas sutvirtina nago plokštelę, o tai leidžia užsiauginti norimo ilgio ir formos nagus. Labai svarbu, kad geliniai lakai greitai džiūsta, todėl po lakavimo nesugadinsite manikiūro, neišsitepsite drabužių ir daiktų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>