Krovinių gabenimo incoterms sąlygos

Kas yra incoterms? Tai krovinių gabenimo kodai, kurie nusako krovinių gabenimo sąlygas. Incoterms kodai naudojami, kada kroviniai yra gabenami tarptautiniais maršrutais. Kodėl reikalingi tokie kodai? Pirmiausia, tai palengvina visų transporto sektoriaus darbuotojų darbą. Krovinio gabenimo sutartyje tereikia įrašyti atitinkamą kodą ir visi sutarties dalyviai žino, kaip vyks krovinio transportavimas. Incoterms sąlygosKrovinių gabenimo incoterms sąlygos jau naudojamos daug metų, todėl visi transporte dirbantys vadybininkai puikiai išmano kodų reikšmes. Kiek kainuoja jūriniai konteineriai? Tiksli konteinerio kaina priklauso nuo to kokio dydžio konteinerį pasirinksite. Bendrai kalbant galite rasti kelių dydžių konteinerius. Naudoto konteinerio kaina svyruoja nuo kelių tūkstančių eurų. Tokie jūriniai konteineriai gali būti gabenami tiek sausuma, tiek vandeniu. Gabenant krovinį sausuma bus naudojami vilkikai, o jūra – laivai. Lietuvoje turime Klaipėdos jūrų uosta, kuriame kiekvieną diena yra sandėliuojami, pakraunami tokie konteineriai.

Kaip išsirinkti logistikos specialistą?

Jeigu dažnai gabenate krovinius tai visiškai natūralu, kad naudinga turėti savo logistikos specialistą. Toks specialistas gali dirbti tiek su jūriniais konteineriais, tiek su sausumos transportu. Kada dažnai gabenami kroviniai yra naudinga naudoti incoterms sąlygų kodus. Taip bus palengvintas kasdienis darbas. Visi specialistai žino, ką reiškia kiekvienas atskiras kodas. Taigi, nuo ko pradėti logistikos specialisto paieškas. Pirmiausia rekomenduojame peržvelgti iki tol jūsų gabentus krovinius. Susirašykite iš kokių valstybių gabenote krovinius ir kokias transporto rūšis naudojote. Ši informacija padės lengviau suprasti kokio logistikos specialisto jums reikia. Kada turėsite visą paruoštą informaciją, tuomet pasinaudokite “Google” paieškos sistema ir joje susiraskite daug krovinių gabenimo įmonių. Sudarykite potencialių transporto įmonių sąrašą ir kiekvienai išsiųskite savo užklausą. Parašykite, kad ieškote pastovios logistikos kompanijos, kuri galėtų gabenti visus jūsų krovinius. Po kurio laiko gausite atsakymus su komerciniais pasiūlymais. Tuomet tereikės išsirinkti labiausiai jūsų poreikius atitinkančią kompaniją.

Kiek kainuoja transportavimas iš Kinijos į Lietuvą?

Kroviniai iš Kinijos mus pasiekia dažniausiai jūrų transportu. Būtent jūriniais konteineriais kroviniai yra gabenami ir jau sausumoje transportuojami naudojant vilkikus. Toks transportavimas užtrunka labai įvairiai, nuo kelių savaičių iki kelių mėnesių. Viskas priklauso nuo to kokia kompanija gabena jūsų krovinius.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>