Mažo buto apšvietimas, ką verta žinoti?

Statistika atskleidžia ne pačius linksmiausius faktus – kone trečdalis žmonių gyvena tokio dydžio, kuris visiškai neatitinka poreikių, butuose. Kitais žodžiais tariant, daugeliui norėtųsi kur kas erdvesnio būsto, tačiau artimiausiu metu neplanuojami teigiami pokyčiai. Taigi, natūraliai kyla klausimas; o gal visgi yra kokių nors išeičių?
Tikrai taip – pasirodo, kad tinkamai parinkti bei įgyvendinti apšvietimo sprendimai, nors ir nepadidins realaus jūsų buto ploto, vizualiai gali sukurti didesnė erdvės pojūtį. Taigi, jau netrukus pasidalinsime itin vertingais patarimais, kam reikėtų teikti pirmenybę, o kol kas primename, kad stilingų bei kokybiškų šiems sprendimams įgyvendinti skirtų gaminių, galite rasti užsukę į Visi šviestuvai

Kiekviena virtuvės zonai – atskiras apšvietimas

Kad ir kokia kompaktiška bebūtų virtuvė, dažniausia joje vis tiek egzistuoja dvi zonos – viena skirta maisto ruošimui, kita – valgymui. Taigi, belieka tik pridurti, kad šioms abiems zonoms turėtų būti įrengti atskirti šviestuvai. Didesnis jų skaičius sukurs erdvės įspūdį. Tačiau ir tai dar ne viskas – nepamirškite, kad geriausiai nedidelei virtuvei tiks ir nedidelių matmenų šviestuvai. Jie taip pat sėkmingai prisidės prie didesnės erdvės įspūdžio. Dar viena gudrybė, jei norite, kad ši namų patalpa atrodytų erdvesnė nei yra iš tiesų, labai paprasta – tiesiog rinkitės tokios pat spalvos, kokios yra virtuvės lubos, šviestuvus. Kad ir kokius reikalavimus bekeltumėte šviestuvams, nepamirškite, kad jų tikrai surasite užsukę į https://www.visisviestuvai.lt/vidaus-sviestuvai/virtuves.

Ką rinktis, jei patalpos – nedidelio aukščio?

Dėmesį verta atkreipti ir į ta, kad nedidelio ploto butai dažniausiai neatsiejami ir nuo dar vienos aplinkybės – patalpų aukštis taip pat nėra toks didelis, kokio norėtųsi. Taigi, gyventojai neretai susiduria su klausimu, kokis šviestuvus pasirinkti, kad erdvė neatrodytų dar mažesnė nei iš tiesų yra, arba būtų užtikrinamas priešingas efektas? Pasirodo, tokiu atveju naudingiausi yra įleidžiami arba sieniniai šviestuvai – jie tikrai vizualiai nesumažins patalpos ploto. Priešingai, jeigu rinksitės nedidelių matmenų, šviesių spalvų šviestuvus, patalpos atrodys erdvės nei iš tiesų yra.

Galbūt ir negalite pakeisti būsto, kuriame gyvenate, tačiau tikrai galite įgyvendinti tam tikrus apšvietimo sprendimus, kad jis atrodys erdvesnis. To jums ir linkime.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>