Patarimai dirbantiems sėdimą darbą

Mes vis dažniau džiaugiamės ramiu darbu ofise prie kompiuterio, kai Jums nereikia kiaurą dieną stovėti ar vaikščioti, o dar geriau, kad nereikia sunkiai kilnoti daiktų ar kęsti šaltį. Tačiau, darbas prie kompiuterio visą dieną sėdint kėdėje turi ir neigiamų pasekmių mūsų kūnui. Vis dažniau gydytojai pastebi, kad ilgas ir nenutraukiamas sėdimas darbas ima kenkti mūsų stuburui, ir tai labai paveikia mūsų savijautą, bei kartais tampa nepakeliamų skausmų priežastimi, kai be medikamentų apsieiti tiesiog -nebeįmanoma.

Ėmus mausti nugarai ieškome pagalbos ir vis dažniau mums ją suteikia gydomieji masažai. Tai greita ir efektyvi pagalba, kuri su laiku sumažina nugaros ar kitų kūno dalių skausmus, kurie atsiranda nuo sėdimo darbo. Būtina pabrėžti, kad mokslininkų ištirta, kad šie gydomieji masažai – pašalina įtampą ir net jų pagalba sumažinamas galvos skausmas. Šis ne medikamentinis gydymas viena iš efektyviausių būdų sumažinti ir išgydyti Jūsų skaudamą kūną natūraliu būdu.

Norint išvengti sėdimo darbo pasekmių, būtina pasinaudoti šiais patarimais:

  • Judėti, būtina nusistatyti laiko apribojimus, kiek nepertraukiamai sėdite prie kompiuterio ir daryti pertraukas, kad kūnas pajudėtų ir taip pratampytų sukaustytas kūno dalis.
  • Pasirūpinti, kad Jūsų laisvalaikyje atsirastų vietos sveikatinimuisi. Jums šiuo atveju gali labai pasitarnauti gydomieji nugaros masažai.
  • Sportas po įtemptos darbo dienos, leis Jums ne tik atsipalaiduoti, tačiau ir sustiprinti Jūsų kūną, bei žinoma sumažinti stresą, bei įtampą.
  • Trumpą kelionę automobiliu iškeisti į pasivaikščiojimą pėsčiomis.

Tai tik keletas patarimų, tačiau labai paprastų ir svarbiausia naudingų, kurie gali Jums padėti išvengti problemų, kurios užklumpa nuo sėdimo darbo, na o užklupus padės Jums jas išsigydyti natūraliu būdų nenaudojant medikamentų, ir įvairių vaistinių preparatų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>