Skalbimo mašinų rūšys

Skalbimo mašinų dėka seniai baigėsi laikai, kai žmonės, norėdami išskalbti drabužius, tai daryti turėdavo rankomis. Technologijos leido visiems patogiai gyventi be streso. Skalbimo mašina padeda užtikrinti, kad per kelias minutes lengvai turėsite švarių skalbinių.

Kaip išsirinkti tobulą skalbimo mašiną, atitinkančią jūsų poreikius? Panagrinėkime skirtingus skalbyklių tipus.

Skalbimo mašinos su viršutine įkrova

Kaip matyti iš pavadinimo, skalbyklės su viršutine įkrova viršuje turi dangtį, kuriuo patenkama į rūbų sudėjimo talpą. Šio tipo skalbyklės gali būti skirstomos į dvi kategorijas:

  • Visiškai automatinė skalbyklė su viršutine įkrova

Šio tipo skalbyklėse kiekvienas skalbimo ciklo procesas vyksta automatiškai. Nuo to momento, kai į skalbyklę įleidžiamas vanduo, iki skalbimo priemonės dozavimo ir viso skalbimo proceso. Visiškai automatinėje skalbyklėje su viršutine įkrova yra talpa, kuri atlieka dvi funkcijas – skalbimo ir džiovinimo. Taigi skalbimo proceso pabaigoje jūsų drabužiai bus švarūs ir paruošti dėvėti.

  • Pusiau automatinė skalbyklė su viršutine įkrova

Nors pusiau automatinė viršutinės įkrovos skalbyklė veikia naudodama elektrą, ji veikia šiek tiek kitaip nei visiškai automatinė skalbyklė. Ji yra pusiau automatinė, nes jums gali tekti rankiniu būdu nustatyti, kad į skalbyklę bėgtų vanduo, be to, baigus skalbti, išskalbtus drabužius reikės perkelti į kitą – džiovinimo talpą.

Pusiau automatinės skalbyklės paprastai sunaudoja mažiau vandens, o prireikus jas galima pripildyti rankiniu būdu. Jau nekalbant apie tai, kad jos yra kur kas pigesnės nei automatiniai modeliai, todėl prieinamesnės aukštųjų mokyklų studentams, ką tik pradedantiems dirbti jauniems žmonėms ir pan.

Skalbimo mašinos su priekine įkrova

Tai populiariausias skalbimo mašinų tipas. Plačiau: https://manobustas.net/category/buitine-technika-namams/.

Šio tipo patikimos skalbimo mašinos labiausiai paplitusios skalbimo paslaugų įmonėse, tačiau dažnai naudojamos ir namuose. Todėl daugumoje iš priekio įkraunamų skalbyklių įdiegtos naujausios technologijos, kad jos būtų tinkamos naudoti namuose. Pavyzdžiui, galite rasti skalbyklių su įdiegta antibakterine technologija, kad skalbiniai būtų švarūs ir gaivūs. Kaip matyti iš pavadinimo, skalbyklės priekyje yra durelės, į kurias galima įdėti nešvarius skalbinius. Visą skalbimo ciklą skalbyklė veikia visiškai automatiškai. Būgnas atlieka dvejopą funkciją – skalbia ir sukasi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>