Sportinių batelių priežiūra

Jeigu aktyviai leidžiate laiką – tokiu atveju Jums yra būtini geri sportiniai batai, kurie gali užtikrinti, kad judėjimas bus patogus ir tuo pačiu sveikas. Tiesa, reikia ne tik rasti gerus batus, kurie labiausiai tinkami Jūsų kojai, tačiau taip pat ir juos tinkamai prižiūrėti, kadangi tai garantuoja avalynės ilgaamžiškumą.

Kasdien arba bent jau kelis kartus per savaitę dėvimi sportbačiai – dėvisi. Žinoma, daugiau, jeigu su jais sportuojama lauke ir mažiau tokiu atveju, kai sportuojama salėje. Tačiau priežiūra, žinoma, būtina bet kokiu atveju. O kokia ji turi būti?

Po kiekvieno žaidimo – valymas

Natūralu, kad sportiniai bateliai kur kas labiau dėvisi. Juk su jais yra atliekama labai daug sudėtingų manevrų, kurie, ypač lauke, batus dėvi kur kas greičiau. Štai todėl po kiekvieno žaidimo, po kiekvieno buvimo salėje – naudinga batus išvalyti. Tuomet pavyks išvengti labai didelių nusidėvėjimų ir batai Jums tarnaus kur kas ilgiau. Dažniausiai toks pavalymas yra tik estetinis, tačiau jis – būtinas, kadangi galiausiai atsiras tokios dėmės, kurių pašalinti, deja, nepavyks.

Rinkitės tinkamus valiklius

Sportbačiai dažniausiai gaminami iš geros kokybės odos, taip pat – medžiagos, galiausiai, zomšo, tad šiuo metu pasirinkimas tikrai labai platus. Akivaizdu, kad judėjimui gali rasti labai skirtingą avalynę, tad tuo pačiu siūlome daugiau dėmesio skirti ir jos priežiūros priemonėms, kurios padeda sutaupyti valymo metu daugiau laiko.
Rinkitės tokią, kuri tinkama pagal bato audinį. Žinoma, reikia rinktis ne tik impregnantus, tačiau taip pat ir blizginimo priemones, galima rasti tokias, kurios apsaugo batukus nuo drėgmės. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie sportuoja lauke. O kuo daugiau apsaugos – tuo batai jums ilgiau tarnaus.

Plovimas skalbyklėje

Sportbačiai yra vieni tų batų, kurie dažniausiai gali būti plaunami skalbyklėje. Žinoma, reikalinga tam tikra temperatūra – geriau žemenė, taip pat siūlome rinktis ir lėčiau veikiančią, kur  kas paprastesnę programą, kad batai nebūtų labai aktyviai daužimosi skalbimo metu. Tuomet, tikėtina, pavyks pašalinti bet kokius nešvarumus, batai atrodys puikiai, galiausiai, džiugina funkcionalumu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>