Steigiate įmonę? Nebijokite kreiptis pagalbos

Imoniu steigimasYra dalis žmonių, kuriuos anksčiau arba vėliau aplanko noras turėti nuosavą verslą. Vieni iš jų svajonių niekada neįgyvendina, o kiti, vis dėlto, ryžtasi steigti įmonę. Įmonių steigimas apima labai daug aspektų ir tam neužtenka didelio noro, dar reikia ir didelio ryžto, nes verslo pradžia – itin rizikinga, atsakinga ir reikalaujanti labai daug laiko bei specifinių žinių.

Dažnai verslą pradedantys verslininkai pradeda svarstyti, kokį verslo modelį pasirinkti ir kuo daugiau į juos gilinasi, tuo darosi painiau. Galvoja, kokių dokumentų reikia, kaip juos užpildyti, kur užregistruoti ir pan. Visi galvojimai, jei žmogus nėra su tuo susidūręs anksčiau, jei neturi specifinių žinių, yra sudėtingi ir tik dar labiau tolinantys nuosavą verslą ir jo įkūrimą.

Įmonių steigimo etape svarbūs šie žingsniai:

  • Verslo modelio parinkimas;
  • Registracija PVM mokėtojais;
  • Reikiamos informacijos pateikimas VMI;
  • Jei tai užsienio įmonės filialas Lietuvoje – reikalinga speciali registracija;
  • Jei tai užsienio įmonė – turi būti registruota kaip mokesčių mokėtoja Lietuvoje;
  • Kiti etapai.

Laimei, šiandien yra daug įmonių, kurios padeda registruojant naują įmonę, svarbiausia – nebijoti kreiptis pagalbos. Tokios įmonės arba nepriklausomi verslo konsultantai yra susipažinę su visa įmonių steigimo tvarka, turi specifinių žinių ir gali Jums ne tik paaiškinti būtiniausius buhalterinius, mokestinius klausimus verslo pradžioje, bet ir patys sutvarkyti visą dokumentaciją, registraciją ir pan. Tai garantuoja kokybę, greitį ir patikimumą. Be to padeda išvengti net ir mažiausių klaidų, kurios verslo pradžioje gali būti ypač rizikingos.

Taigi, jei jau atėjo laikas kurti nuosavą įmonę, tačiau Jus gąsdina visi dokumentaciniai, registraciniai reikalai, o ir specifinėmis žiniomis pasigirti negalite, nebijokite kreiptis į šios srities specialistus, kurie garantuos greitesnį, patikimesnį ir saugesnį naujo verslo startą rinkoje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>