Sveikatingumo stovykla: į harmoningesnį rytojų

Sveikatingumo stovyklaŠiais laikais stovyklos tampa vis populiaresnės, žinoma, turbūt daugiau girdime apie vaikams, jaunuoliams organizuojamas, tačiau vis daugiau atsiranda ir suaugusiems kuriamų. Stovyklos vaikams labiau orientuotos įgūdžiams tobulinti, asmenybei augti, vertybėms išsiugdyti, susirasti naujų draugų, išmokti bendrauti tarpusavyje. Vyresniųjų poreikiai skiriasi. Nuo darbų ir pareigų persunkę žmonės nori pailsėti, iš kitos perspektyvos pažiūrėti į savo gyvenimą, kažką pakeisti, kad mąstytų pozityviau, jaustųsi geriau, atrodytų ne nuvargę ar nelaimingi, o žvalūs ir kupini gyvybingumo, noro gyventi. Sveikatingumo stovykla gali tapti savotišku išsigelbėjimu ir raktu į pilnavertį rytojų. Kodėl?

Visos stovyklos metu žmogus prižiūrimas, konsultuojamas ir mokomas tik profesionalių specialistų – gaunate tik atrinktą, teisingą ir naudingą informaciją. Ką kalbėti apie patarimus, motyvaciją ar visokeriopą pagalbą.

Specialus valgiaraštis – kiekvienam sudaromas unikalus valgiaraštis, kurio pagalba išsivalysite organizmą nuo šiukšlių, išmoksite atsirinkti tinkamus Jums produktus, jausitės daug geriau ir sumažinsite apimtis.

Treniruositės ir kitaip leisite laiką gryname ore, natūralios gamtos apsuptyje. Tai atpalaiduojantis ir ramybę grąžinantis laikas sau, kaip pradėsite jausti ir suprasti tiek savo organizmą, tiek kūną, tiek mintis.

Dalyvausite dvasinės pusiausvyros, sveikos mitybos ir sporto motyvacijos paskaitose. Sveikame kūne – sveika siela! Profesionalai pateiks būdus, kaip išgirstas žinias pritaikyti kasdienybėje. Išmoksite miegoti, palaikyti gerus santykius šeimoje, įveiksite depresiją, atjaunėsite.

Išmoksite veiksmingai atlikti kūno treniruotes kaulams ir raumenims, kraujo apytakai ir termoreguliacijos sistemoms. Taip pat išmaniųjų laikrodžių pagalba mokoma 24/7 sekti savo aktyvumą, širdies darbą, skaičiuoti žingsnius, sudegintas kalorijas, padidinti treniruočių efektyvumą.

One thought on “Sveikatingumo stovykla: į harmoningesnį rytojų

  1. Auksė

    Žmonės labai mėgsta pasiduoti niūrioms mintims ir tuomet kenkia sau. Aš nusprendžiau surasti sau artimą veiklą, kad laiko galvojimams būtų juo mažiau. Nusprendžiau apsilankyti sveikatingumo mokykloje, pradėjau sveikesnį gyvenimo etapą. Ir tikrai nuotaika pasitaisė, atrodo, kad net žmonės aplinkui geresni pasidarė.

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>