Terasa: Aplinkos įvaizdžio dalis

Terasa yra ypatinga vieta, kurioje galite mėgautis grynu oru ir praleisti malonias akimirkas su artimaisiais ar draugais. Jei planuojate įrengti terasą ir ieškote įkvėpimo šiame straipsnyje pateikiamos įvairios idėjos ir funkcinių terasų įrengimui.

Terasa – įkvėpimas ir apgalvota erdvė

Terasos projektavimas prasideda nuo kruopštaus erdvės planavimo. Pagalvokite, kaip naudosite terasą ir kokia veikla joje bus vykdoma dažniausiai. Ar tai bus poilsio ir atsipalaidavimo vieta, ar laisvalaikio erdvė su kepsnine ir valgomojo zona? Taip pat atsižvelkite į privatumo ir pavėsio poreikius, kad sukurtumėte idealią atmosferą. Plačiau: https://manobustas.net/category/kiemas-terasa/

Šiuolaikinės terasos taip pat įkvepia harmoningam ryšiui su interjeru. Kad terasa taptų natūraliu jūsų namų interjero tęsiniu, verta sukurti darnų ryšį tarp šių dviejų erdvių. Tiek terasoje, tiek namo viduje galite naudoti panašias medžiagas ir spalvas. Stumdomos stiklinės durys svetainėje ar virtuvėje gali sukurti vientisą perėjimą į lauką ir suteikti didesnės erdvės pojūtį.

Taip pat svarbu apsaugoti nuo oro sąlygų. Dengta terasa – puikus sprendimas, jei norite ja naudotis bet kokiu oru. Galite naudoti įvairių tipų stogelius, pavyzdžiui, markizes arba nuolatines konstrukcijas. Stoginė apsaugos nuo per didelės saulės, lietaus ir vėjo, todėl galėsite mėgautis terasa didžiąją metų dalį.

Terasa su kubilu – išskirtinė atsipalaidavimo ir sveikatos priežiūros priemonė

Vis daugiau žmonių, galvodami, kaip padidinti savo aplinkos funkcionalumą, terasoje įsirengia kubilą. Kruopščiai suprojektuoti ir pagaminti lauko kubilai išsiskiria daugybe naudingų savybių, dėl kurių tai yra veiksminga priemonė raumenims atpalaiduoti ir odai bei visam kūnui stiprinti. Čia verta paminėti tokių technologijų, kaip aromaterapija ar spalvų terapija, naudojimą – aromaterapija kubile leidžia lengvai atsikratyti streso naudojant tinkamai parinktus eterinius aliejus, o spalvų terapija, veikdama regos pojūtį, ramina, atpalaiduoja arba – priklausomai nuo pasirinktos spalvos – stimuliuoja.

Be to, neabejotinas kubilų privalumas – galimybė mėgautis hidromasažu. Vandenyje specialiai sukurtomis oro ir vandens srovėmis atliekamas masažas padeda atpalaiduoti raumenis, kurie gali būti įsitempę tiek dėl dažno streso, tiek dėl įtemptų treniruočių. Be to, hidromasažas labai padeda stangrinti odą ir gerinti kraujotaką.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>