Video reklamos kūrimo paslaugos

Norint išreklamuoti savo verslo elektroninę parduotuvę ar teikiamas paslaugas, efektyviausia sukurti kokybišką video reklamą, kuri perteiktų pagrindinę komunikacinę žinutę. Tokie vaizdo įrašai yra itin populiarūs socialiniuose tinkluose ir sulaukia nemažai dėmesio. Taip yra dėl to, kad vis mažiau žmonių turi laiko skaityti tekstą, prekės aprašymą ar straipsnį, dėl to, kad yra pripratę prie greit besikeičiančių vaizdų, koncentruotos informacijos ir galimybės video metu apžiūrėti prekę prieš ją įsigyjant. Jei jūs parduodate paslaugas, tai video formatu rekomenduojame perteikti pagrindinę informaciją ir pridėtines vertes ar kompetencijas, kurias įgys paslauga pasinaudoję vartotojai.

Priklausomai nuo to, kur vaizdo įrašas bus talpinamas, rekomenduojama, jog jo trukmė būtų ne ilgesnė nei 15 -30 sekundžių, nes būtent tokio ilgio filmukai puikiai tinka populiariausiuose socialiniuose tinkluose Instagram ir TikTok. Šiek tiek ilgesni video, gali būti naudojami Facebook ar LinkedIn socialiniuose tinkluose, tačiau geriausia video talpinti tiesioginėse paskyroje, nes kai kurių socialinių tinklų algoritmai nėra „draugiški“ konkurencingoms platformoms, tad automatiškai jų parodymas bendrame sraute, negeneruos tiek peržiūrų, kiek tikimasi. Pavyzdžiui, jei jūsų filmuotas video bus patalpintas Youtube kanale, pasidalinus nuoroda Facebook, jūsų statistika nebus labai įspūdinga, nebent tai bus mokama reklama, kur nustačius pagal tam tikrus kriterijus, jūsų video turinys bus rodomas konkrečiai tikslinei auditorijai.

Jei esate tik pradedantis, video reklamos kūrėjas, rekomenduojama kreiptis į savo srities specialistus, kurie ne tik padėtų sukurti video reklamos scenarijų, bet ir jį patraukliai nufilmuotų bei sumontuotų. Taip pat paskelbus video reklamą, galima talpinti ir trumpą jos aprašymą, su aktyvia nuoroda, kurios dėka atvesite potencialius klientus į savo elektroninę svetainę ar puslapį.

Daugiau apie profesionalias video reklamos kūrimo paslaugas, galite sužinoti paspaudę nuorodą: https://www.tilis.lt/paslaugos/reklamos-dizaino-kurimas/video-kurimas-ir-klipu-gamyba/.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>