Atostogų Hurgadoje top 3

Hurgada kažkada buvo žvejų kaimelis,  dabar tai viena populiariausių atostogų vietų Egipte. Hurgada mėgstama tarp ,,viskas įskaičiuota’’ keliautojų tipo, ir nardytojų. Kurorto miestas, kuriame vyrauja subtropinis klimatas, traukia poilsiautojus ištisus metus. Tačiau, laikas nuo spalio iki balandžio Hurgadoje pats maloniausias. Į Hurgadą galima išsiruošti tiek romantiškų atostogų dviese, tiek su šeima, nes pasiūlymai pritaikyti ir šeimos atostogoms su vaikais.

Savo bilietus rezervuokite: https://skrendu.lt/lt/flights/countries/eg-keliones-i-egipta/hrg-skrydziai-i-hurgada.

Čia mūsų top 3 pasiūlymai, ką verta nuveikti Hurgadoje

  1. Nardykite

Raudonoji jūra garsėja ne tik kaip nardymo rojus, bet ir kaip viena šillčiausių ir sūriausių jūrų. Hurgada yra viena geriausių nardymo vietų pasaulyje, o jos povandeninis pasaulis nepakartojamas. Į vandenį galite nerti bet kuriuo metų laiku, nes vandens temperatūra svyruoja nuo 30 laipsnių vasarą iki 20 laipsnių žiemą.

  1. Išbandykite nardymą su vamzdeliu ir patyrinėkite Giftuno salą

Giftuno sala, dar žinoma kaip Rojaus sala, yra dykumos sala, nuo Hurgados valtimi pasiekiama per 45 min.

Jei pasiseks, pakeliui į salą galite išvysti iš vandens šokinėjančius delfinus. Nardymas su vamzdeliu Raudonojoje jūroje įspūdingas: po vandeniu gausu spalvingų žuvų ir vandenyno gyvūnijos bei gražuolių koralų.

Atvykus į salą jus pasitiks kvapą gniaužiantis gamtos grožis. Aukso spalvos smėlis ir turkio spalvos skaidrus vanduo išties verčia pasijusti lyg rojuje, dėl ko ši sala ir gavo tokią pravardę.

  1. Išbandykite džipų safarį Sacharos dykumoje

Džipų safaris Sachario dykumoje išliks prisiminimuose. Turėsite galimybę patirti smagiausią pasivažinėjimą džipu, pajodinėti kupranugariu, ir aplankyti beduinų kaimelį.

Yra ne viena agentūra, organizuojanti tokias išvykas, todėl neturėtų būti sunku surasti jums tinkamą pasiūlymą. Dėl susitikimo vietos nesijaudinkite – jus pasiims iš viešbučio, kur apsistojote.

Egiptiečiai žinomi kaip pašėlę vairuotojai, todėl galite tikėtis adrenalino suteikiančio pasivažinėjimo kopomis.

Beduinų kaimelis yra sukurtas turistų pramogai, tačiau čia vis tiek susipažinsite su jų kultūra ir išvysite, kaip kepama tradicinė duona.

Išbandykite pasijodinėjimą kupranugariais dykumoje saulei leidžiantis.

Papildoma pramoga – pasiplaukiojimas valtimi, permatomu dugnu

Valtis stikliniu dugnu – puikus būdas supažindinti mažuosius su povandeniniu Raudonosios jūros pasauliu. Vaikai negali nardyti su vamzdeliu, todėl valtis, permatomu dugnu yra gera išeitis. Jei pasitaikys plaukioti ramią dieną jūroje, galbūt išvysite ir delfinus.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>