Helovyno dekoracijos namams

Helovynas – smagi šventė, kai vaikai eina nuo durų iki durų prašydami maisto ir dovanų, grasina erzinančioms šeimoms kerštu piktosioms dvasioms. Helovyno simbolis yra „moliūgo galva“ – žvakė su plyšiais akims ir burna su dantimis bei ragana ant šluotos. Šventės išvakarėse dažniausiai būna padėtas žvakių žibintas, kad į namus nepatektų klajojančios piktosios dvasios, manydamos, kad juose apsigyveno vienas iš jų. Taigi, kokios Helovyno dekoracijos namams tinkamiausios?

Helovyno idėjos, kas padės pasiruošti?

Daugelis šalių kruopščiai ruošiasi paslaptingajam Helovinui. Šiuolaikinis Helovinas datuojamas senovės keltų Naujaisiais metais, senovės kalendoriuje švenčiamais lapkričio 1 d. Keltai tikėjo, kad šią dieną jie tam tikrą laiką susijungs su mirusiais giminaičiais. Helovynas yra linksma, bet ir baisi šventė. Štai kodėl dekoracijos Helovynui turėtų būti linksmos ir bauginančios. Ieškote kuo nustebinti ir išgąsdinti savo svečius? Pradėkime!

Kaip papuošti savo namus Helovynui?

Helovyno dekoracijos pasidaryk pats:

  • Mumijos vaza. Dirbant reikės: stiklinės vazos ar indelio, tvarsčių, žaislinių akių ir mažų žvakučių. Iš principo viskas yra labai paprasta, apklijuojame stiklainį tvarsčiais, kad tyčia liktų tarpelių, galiausiai priklijuojame akis ir į vidų įdedame žvakutę.
  • Ypač įspūdingai atrodo po namus plaukiojantys vaiduokliai. Norint juos pagaminti, reikės daug marlės arba paprasto balto audinio. Marlę reikia panardinti į PVA klijų tirpalą, sumaišytą su vandeniu, pripūsti balioną ir uždėti šlapią marlę ant rutulio, ištiesinti, kad susidarytų vaiduoklis ir leisti visiškai išdžiūti. Kai išdžius, ištuštinkite rutulį ir juodu žymekliu nupieškite vaiduoklio akis ir burną ant marlės paviršiaus. Vėliau šiuos vaiduoklius galima pakabinti po namus ir pritvirtinti prie šviestuvų, lempų, durų ir pakabų.
  • Saldainių dubuo. Visų rūšių saldainiai šiuo šventiniu laikotarpiu tiesiog būtini. Taigi galite pasigaminti mielų vazų saldumynams, pavyzdžiui, oranžiniais dažais nudažykite skaidrias ar skardines, nupieškite akis, nosį, burną ir mėgaukitės efektu.

Jei norite dar daugiau pasiruošti ir gauti įvairių patarimų namų dekoravimo tema, užsukite pasisemti daugiau idėjų: https://manobustas.net/category/namu-dekoravimo-idejos/. Juk šventės metu taip smagu pasipuošti namus, tai suteikia stebuklingas emocijas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>