Patarimai parduodantiems namą

Sėkmingas nekilnojamojo turto pardavimas – tai kelių etapų darbas, kuriam pardavėjas turi skirti laiko ir įsipareigoti. Atsižvelgiant į tai, kaip parduoti namą, kad skelbimas apie pardavimą greitai dingtų iš skelbimų portalų? Šiandienos straipsnyje daugiausia dėmesio skirsime keliems naudingiems patarimams.

Kaip parduoti namą arba kaip paruošti nekilnojamąjį turtą pardavimui ir patalpinti skelbimą?

Gražus interjeras parduodamas greičiau. Šią frazę ypač verta įsidėmėti svarstant, kaip parduoti namą. Ruošdami savo nekilnojamąjį turtą pasirūpinkite kruopščiu valymu ir:

  • pašalinkite nereikalingus daiktus, kad erdvė atrodytų didesnė,
  • pašalinkite smulkius pažeidimus ir pakeiskite susidėvėjusius smulkius prietaisus,
  • pasirūpinkite geru apšvietimu ir ventiliacija,
  • taip pat prižiūrėkite namo teritoriją – nupjaukite žolę, pašalinkite nereikalingą įrangą.

Daugiau patarimų: https://manobustas.net/category/patarimai-perkantiems-ar-parduodantiems-busta/

Didelės renovacijai išleistos pinigų sumos gali neatsipirkti iš turto pardavimo kainos. Atlikus šiuos paprastus veiksmus, patalpos atrodys taip pat tvarkingai ir estetiškai, o tai turės teigiamos įtakos nekilnojamojo turto suvokimui ir paskatins pateikti pasiūlymą pirkti. Parduodant namą taip pat svarbu sukurti įdomią reklamą. Be griežtai techninės informacijos, svarbu atkreipti potencialaus pirkėjo dėmesį į nekilnojamojo turto privalumus ir gyvenimo jame naudą. Tai gali būti rami ir saugi kaimynystė, galimybė auginti nuosavą sodą arba buvimas arti gamtos.

Kur parduoti namą? O iš tikrųjų, kur patalpinti skelbimą apie pardavimą? Šiuo atžvilgiu – kuo daugiau vietų, tuo geriau. Daugelyje skelbimų portalų patalpintas pasiūlymas padidins susidomėjusių skaičių. Be to, skelbimą pravartu įdėti į nemokamas vietos grupes socialiniuose tinkluose, skelbimų lentose vietovėje.

Kaip parduoti nekilnojamąjį turtą – namų vertinimas

Teisingas turto vertės nustatymas yra vienas iš svarbiausių vaidmenų, jei norime greitai parduoti namą. Nekilnojamojo turto kaina turėtų atitikti rinkos realijas, techninę būklę, teisinę būklę ar vietą – namo kainai įtakos turi daug veiksnių. Kaip efektyviai parduoti namą? Jei pardavėjas nori greitai parduoti nekilnojamąjį turtą, kaina turėtų tenkinti ir jį patį, ir pirkėją. Kad nustatytume tinkamą kainą, palyginkime namų pasiūlymus savo vietovėje, pasinaudokime internetiniu nekilnojamojo turto vertinimu arba net paprašykime draugų pagalbos. Pašalinis asmuo bus objektyvesnis vertindamas vertę. Pardavėjai, linkę pervertinti nekilnojamąjį turtą, nes juos su namais sieja ryšys ir prisiminimai. Tai, savo ruožtu, neabejotinai neigiamai veikia pasiūlymo suvokimą ir pardavimo laiką.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>