Siuntų pervežimas: kaip sutaupyti?

Siuntų pervežimasNesvarbu, dažnai ar retai naudojatės siuntų pervežimo paslaugomis ir, ar tai darote savo reikmėms, ar tai yra Jūsų darbo dalis, juk visada norisi sutaupyti, o ypač, kai tai padaryti visai paprasta. Taigi, toliau pateikiami naudingi patarimai, kurie padės sutaupyti pristatymo išlaidas, o siuntų pervežimas su https://www.siuskpigiau.lt/ teiks daugiau malonumo nei rūpesčio.

Visų pirma, reikėtų įsigyti tikslias svarstykles, kadangi tiksliai nurodę siuntos svorį išvengsite ne tik permokos už pristatymo paslaugą, bet ir papildomų mokesčių, kurie gali būti pritaikyti siuntai esant sunkesnei.

Laikykitės auksinės taisyklės siunčiant siuntas – pakuokite siuntas tinkamai. Supakavus siuntą sumažėja jos grąžinimo dėl apgadinimo galimybė, tai ne tik apsaugos Jus nuo galimo nuostolio, bet ir sutaupys Jums laiko bei pastangų sprendžiant grąžinimo klausimą ar siunčiant siuntą pakartotinai.

Naudokite siuntos turinio dydį atitinkančias pakuotes. Dažnai pasitaiko, kad smulkūs daiktai siunčiami didesnėse nei reikia dėžėse, todėl pristatymo kaina išauga – išvenkite šių nebūtinų išlaidų.

Visada sutaupysite laiko bei papildomų pinigų išsikviesdami kurjerį internetu užuot veždami siuntą palikti į kurjerio ofisą. Be to, prieš siųsdami siuntą, įvertinkite, ar verta ją siųsti renkantis Express paslaugą. Ekonominio pristatymo terminas gali būti labai panašus, o kaina skirtis netgi ženkliai.

Iš anksto įvertinkite, kiek kainuos prekės siuntimas į vieną ar kitą vietovę numatant ir galimą pakuotę. Nurodžius mažesnes pristatymo išlaidas pirkėjams, papildomos išlaidos bus dengiamos Jūsų gauto pelno sąskaita. Taip pat visada stenkitės siuntas išsiųsti laiku, kadangi skubūs siuntimai paskutinę minutę visada tik padidina išlaidas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>