Stilingos kuprinės paaugliams

kuprines paaugliamsŠį sezoną paaugliams madingos, stilingos kuprinės iš natūralios ar dirbtitės odos, papuoštos sagtelėmis, subtiliais kutais ar blizgančiomis detalėmis, itin populiarios tekstilinės arba klasikinių spalvų kuprinės: juodos, tamsiai mėlynos, tamsiai žalios, rudos, dekoruotos odinėmis juostelėmis. Vyresnių klasių merginos mėgsta rankines hipiško stiliaus ir gėlėmis margintas kuprines su kutais.

Ką reikėtų žinoti renkantis mokyklinę kuprinę?

Kuprinės forma turi būti tokia, kad joje tvarkingai tilptų kknygos, sąsiuviniai, bei kiti mokykloje reikalingi daiktai. Kuprinės viduje turi būti skyriai, kurie atskirtų didesnius daiktus nuo mažesnių. Taip pat svarbu, ar kuprinė turi papildomų kišenių, skirtų susidėti smulkesniems daiktams. Sunkiausius daiktus reikėtų dėti į tą kuprinės dalį, kuri yra arčiausiai nugaros. Optimalus pilnos kuprinės svoris turėtų sudaryti ne daugiau kaip 10 procentų moksleivio kūno masės. Patogi kuprinė bus su dvejais reguliuojamo ilgio plačiais, paminkštintais diržais, nešant kuprinę visada užsidėti diržus ant abiejų pečių, nes nešiojant kuprinę ant vienos peties stuburas krypsta į vieną pusę. Mokyklinių kuprinių išorinėje pusėje turi būti pritvirtinti atšvaitai, jie turėtų būti kuprinės priekyje, šonuose, tap pat ant petnešų, kad vaikas tamsiu paros metu būtų matomas iš visų pusių.

Išmanieji įrenginiai

Išmanieji įrenginiai papildo mokykloje gautas žinias, moko ieškoti informacijos ir pasiruošti diskusijai, rasti papildomą mokomąją medžiagą. Mokinys esantys socialiniame tinkle gali patikrinti kokius namų darbus reikia atlikti. Vyresnėse klasėse moksleiviams dažnai praverčia planšetės ir prireikia nešiojamojo kompiuterio.

Mokyklinės kuprinės internetu

Kuprinę internetu įsigyti yra paprasta ir patogu, nereikia niekur eiti ir gaišti savo laiko. Elektroninėje erdvėje mokyklinių kuprinių yra plati modelių įvairovė, aukšta kokybė, įvairių spalvų: metalo, pastelinės tamsiai pilkos ir kt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>