Suteikite spalvų ir kūrybiškumo savo šventiniam stalui

vieno kasnio uzkandziai vilniujeŠiomis dienomis labai populiarus ir šventėse sutinkamas dalykas – vieno kąsnio užkandžiai arba kitaip canapé, kurie yra kilę iš Prancūzijos. Tai maži, dekoratyvūs, traukiantys akį užkandžiai. Jų rūšių gali būti nesuskaičiuojama gausybė. Vieno kąsnio užkandžiai, kaip ir įprasti patiekalai gali atspindėti įvairias pasaulio virtuves, produktus ir kultūras.

Užkandžio išvaizda yra labai svarbi, ne vien tik skonis, bet ir geras estetinis vaizdas gali patenkinti didelę dalį žmogaus pojučių. Šiuo metu Lietuvoje, kaip ir visame pasaulyje seka naujų atradimų mados. Kulinarai virtuvėse išdarinėja stebuklus, o švenčių organizatoriai vis dažniau planuojant pobūvį skatina išlipti iš vyniotynių ir mišrainių madų. Vieno kąsnio užkandžių stalas taip pat gali būti puiki šventės dekoracija, papildžius jį gėlėmis ar lempučių girliandomis.

Vieno kąsnio užkandžiai Vilniuje siūlo labai platų ir kiekvieno skonį patenkinantį asortimentą. Neretai ypač desertinis stalas yra derinamas prie šventės nuotaikos, spalvų ir akcentų, taip yra sukuriamas šventės vientisumas. Nors šie užkandžiai nėra naujiena, keičiasi užkandžių forma ir pateikimas. Net paprastą mišrainę ar silkę galima pateikti elegantiškai ir patogiai. Vieno kąsnio užkandžiai dažniausiai yra patiekiami elegantiškuose vienkartiniuose indeliuose ar šaukštuose, kurie yra skirti kiekvienam svečiui atskirai, todėl tai yra ir be galo patogus sprendimas. Jūs taip pat pagal savo šventės idėją galite parinkti lėkštes, jų formas, spalvas, dažnai yra pasirenkamos net kelių aukštų lėkštės – skirtingiems užkandžiams ir didesnei įvairovei. Švediško stalo idėja tiks kiekvienai šventei ir vakarėliui. Toks pasirinkimas neįpareigos visą vakarą sėdėti prie stalo, o leis judėti, aktyviai komunikuoti su visais šventės dalyviais. Renkantis vieno kąsnio užkandžius vakarėliui taip pat galima iškirti labiausiai patinkančią virtuvę, derinius ar net produktus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>