Madingiausi šio sezono maudymosi kostiumėliai

Prasidėjus vasarai, saulėtoms dienoms ir karščiams, norom nenorom galvojame apie vasaros atostogas, jūrą ir nerūpestingą laisvalaikio praleidimą. Todėl neapsieisite be gražaus maudymosi kostiumėlio, nes tinkamai parinktas maudymosi kostiumėlis leis bet kuriame paplūdimyje pademonstruoti gražias moteriškas formas.

Maudymosi drabužių tendencijos su kiekvienu sezonu įgyja naujų motyvų, o tai atsispindi geriausiuose sezono maudymosi kostiumėlių modeliuose. Naujausios maudymosi kostiumėlių tendencijos 2021–2022 m. yra labai įvairios ir apie jas tikrai turėtumėte žinoti pirmieji.

Pagrindinis madingų sezono maudymosi drabužių bruožas yra lakoniškumas ir savotiškas minimalizmas, kuris išreiškiamas tiek silueto, tiek dekoratyvinių elementų, esančių maudymosi kostiumėlio modeliuose.
Stilistai rekomenduoja ieškoti kelių įvairių stilių maudymosi aprangos variantų – vientiso, atskiro, sportiško, plaukimo ir skirtų degintis, kurie padarys jūsų atostogas patogesnes.

Mada yra cikliškas procesas, todėl kartais tendencijos kartojasi. Šiais laikais populiarėja maudymosi kostiumėlių modeliai, atsiradę 80-aisiais. Jie yra atskiros sportinės krypties versijos su pailgintu viršumi ir maudymosi kelnaitės-šortai. Ši parinktis puikiai tinka absoliučiai visų tipų figūroms ir bus patogu net intensyviai sportuojant.

Dizainerių teigimu, būtent aukštas maudymosi kelnaitės juosmuo daro įvaizdį moteriškesnį, tokie modeliai klubus suapvalina. Patrauklaus rašto, paprasto kirpimo ir aukštų šlaunų modeliai vizualiai padarys jus lieknesnes, o kojos atrodys ilgesnės.

Įdomu tai, kad madingiausios šio sezono maudymosi kostiumėliai gali visiškai neatitikti viršutinės ar apatinės spalvos, jos tiesiog gali būti skirtingos.
Madingi juodi ir balti maudymosi kostiumėliai populiarumu nenusileidžia spalvotiems modeliams, nors ryškios parinktys yra patrauklesnės ir efektyvesnės. Tendencija yra švelni pastelinių atspalvių mėlyna, rožinė, mėtinė ir patraukli violetinė, raudona, žalia ir mėlyna maudymosi apranga.

Merginoms, norinčioms pabrėžti savo dailų pilvą, tiktų vientisi maudymosi kostiumėliai su apvalia iškirpte pilve.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>