Profesionalus pedikiūras – ką reikia turėti?

Kiekviena moteris mėgsta rūpintis savimi. Todėl reguliarūs apsilankymai grožio salonuose yra įprasta šios lyties atstovėms. Dažniausiai dailiosios lyties atstovės pasirenka manikiūro bei pedikiūro procedūras. Šiandien daugiausia dėmesio skirsime pėdų priežiūrai. Tai ne tik kojų nagų lakavimas, bet ir su kojų oda susijusios procedūros, tokios kaip kulnų šveitimas ir pan.

Priemonės pedikiūrui – į ką verta investuoti?

Manikiūro ir pedikiūro įranga ir aksesuarai turi būti kiekviename tokio tipo paslaugas teikiančiame salone. Renkantis juos pirmiausia reikėtų atkreipti dėmesį į jų funkcionalumą ir kokybę. Tik tokios priemonės pagerins mūsų darbo komfortą bei klienčių patirtį procedūrų metu. Kokie elementai bus privalomi?

Profesionali freza ir jos priedai

Profesionali freza – būtinas elementas kiekviename grožio salone. Jos pagalba galime pašalinti ankstesnį pedikiūrą, kruopščiai paruošti odeles, suteikti nago plokštelei tinkamą formą, atsikratyti visų rūšių nuospaudų ar senos odos likučių. Pirkdamos tokio tipo pedikiūro įrangą, nepamirškite apie didelę įrenginio galią ir greičio reguliavimą. Tai labai svarbu pedikiūro atveju. Juk oda ant kulnų ar aplink nagus gali būti labai kieta.

UV/LED lempa

Nagų lempos – tai įranga, sutinkama tiek namuose, tiek grožio salone. Jų dėka galime lengvai ir greitai sukietinti gelines priemones. Taigi pedikiūras taps patvarus ir atsparus pažeidimams vos per keletą minučių. Tačiau pirkdamos pedikiūrui skirtą lempą turime atsiminti bent du aspektus. Ieškokite didelės galios lempų. Tai žymiai sutrumpins darbo laiką. Labai svarbus bus ir nuimamas lempos dugnas. Tada daug lengviau pakišti koją po lempa, nepaliečiant nei vienos lempos sienelės.

Kitos priemonės pedikiūrui atlikti

Profesionaliai atliktas pedikiūras bei savadarbis skiriasi naudojamomis priemonėmis ir papildomomis procedūromis, tokiomis kaip įsisenėjusios odos šalinimas bei pėdų masažas.

Kad pedikiūras būtų atliktas pilnavertiškai, reikia tokių priemonių kaip pėdų dezodorantai, druska pėdų vonelei, pėdų kaukės bei kremai ir t. t. Bet svarbiausia, iš kur visa tai perkate. Rinkitės tik kokybiškas priemonės. Jas rasite čia: https://groziovita.lt/product-category/pedikiuro-priemones/.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>